Činnost, akce

49. ročník PŘEJEZDU KRKONOŠ

Klub českých turistů, odbor TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou vás v sobotu 17. 2. 2024 zve na 49. ročník PŘEJEZDU KRKONOŠ - Memoriálu Karla Šaldy.

Novoroční výstup na Ještěd

Vydejte se s KČT TJ LOKOMOTIVA LIBEREC na Novoroční výstup na Ještěd. Součástí akce je dobročinná akce KČT "Novoroční čtyřlístek"

Novoroční výšlap na rozhlednu

Klub turistů Frýdlant Vás zve na XXXVIII. ročník akce "Novoroční výstup na rozhlednu". Bližší informace o akci najdete v přiloženém letáku.

50. Chrastavské šlápoty

Datum konání: 6. 1. 2024 Prezentace: Start i cíl v prostorech restaurace U komína ( 300m od nádraží ČD Chrastava) Tratě: 6,5km, 9km, 16km, 20 km...

S Adélou Českolipskem

TJ KČT Česká Lípa vás zve na 28. ročník turistického pochodu s názvem "S Adélou Českolipskem". Akce se koná v sobotu 7. října 2023

DRAKIÁDA - KOZÁKOV

Klub českých turistů Semily vás zve na tradiční Drakiádu na Kozákově. Akce se koná v sobotu 7. 10. 2023 od 13. - 15. hod.

HETOS

KČT Rokytnice nad Jizerou vás zve na 48. ročník HLÍDKOVÉ ETAPOVÉ TURISTICKO ORIENTAČNÍ SUPERHRY.

V této rubrice nejsou žádné články.